KONST / Litografier / Färglitografi 13967680
nr 1396 7680
Färglitografi, Agneta, Swidén, Sverige. Signerad, PT, 1976. Motivet: 45x40, yttermått inklusive ram: 59x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:08:58
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)